На Львівщині від коронавірусу померла вчителька, мати п’ятьох дітей

Вчора 22 червня, на Перемишлянщині у с. Великі Глібовичі, провели в останню дорогу 40-річну вительку географії. За деякий час до цього у неї виявили коронавірус. У загиблої залишились п’ятеро дітей.

Про це повідомляє Львівська Мануфактура Новин, інформує Це моя Україна.

“У селі загиблої усі шоковані даною подією. Говорять, що померла фактично згоріла за тиждень. Першим захворів чоловік загиблої, який працює на хлібзаводі. У самої померлої у пятницю, 12 червня піднялась температура, буквально через три дні її вже госпіталізували у лікеарню. Повідомляють, що ескулапи робили все від них залежне, але на превеликий жаль врятувати хвору не вдалось”. – Про це розповідають Львівській Мануфактурі Новин у селі Великі Глібовичі.

Померла вчителька проходила лікування у центрі легеневого здоров’я. Діагноз – двобічна вірусно-бактеріальна пневмонія. У загиблої був цукровий діабет та надмірна вага. Її стан був надзвичайно важким. ПЛР-дослідження на коронавірус одразу показало позитивний результат. З 17 червня пацієнтка перебувала на апараті штучної вентиляції легень. У суботу, 20 червня, померла.

«Похорон провели за всіма рекомендаціями МОЗу. На прощання з мамою взяли лише двох старших діток, молодших треба до цієї звістки підготувати. Найстаршій донечці – 17 років. Вона дуже гарно малює, навчається в мистецькому коледжі імені Івана Труша. Двоє діток – школярі, а двоє – ще дошкільнята. Наймолодшому хлопчикові всього два рочки», – додають у рідному селі померлої жінки.

Дітками буде займатись чоловік загиблої та її батьки

admin

Читайте попереднє

При спробі спасти друга потонуло семеро школярів

Читайте далі

У Верховній Раді хочуть підвищити держмита: оформлення заповіту подорожчає у 300 разів