Третьякова звинувачує родичів зниклих безвісті на Донбасі в обмані через “гроші”

Народний депутат від “Слуги Народу” Тетьяна Третьякова звинувачує родичів зниклих безвісти на Донбасі українців. В нібито свідомому обмані, заради великих грошей.

Про це повідомляє Obozrevatel посилаючись на Facebook Міжнародне громадське об’єднання учасників бойових дій “незламні” (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Відповідно під час даного он-лайн ефіру нардеп Третьякова запропонувала, відмінити деякі пільги, щоб ними не зловживали. Як приклад народна обраниця привела, родичів зниклих на  окупованому Донбасі українців.

“Знаєте, ними зловживають навіть в системі… Я дійшла до Мінських домовленостей… У нас є зниклі безвісти, і ми точно знаємо, що хлопець або дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але не хочуть констатувати смерть своїх родичів, навіть якщо минув час і є судові рішення щодо загибелі людини… Тому що вони за це отримують гроші і великі – до 20-30 тисяч гривень на місяць. Цей економічний сенс морально розбещує людину”, – заявила Третьякова.

На переконання п. Третьякової у нашому (українському) суспільстві відсутнє розуміння того, що людина отримуючи щось від держави,  забирає це у платника податків.

“Людина, яка працює, отримає більше зарплат, якщо не буде пільг в трудовому кодексі”, – додала парламентарійка.

Хіба за це ми воювали?

Побратими!Ви тільки послухайте, що вона меле!!!Це Голова комітету Верховної Ради України з соціальної політики та ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ!!!Вона договорилась до того, що треба забрати соцвиплати у родичів побратимів, загиблих атовців! «Людина трудяща – отримає більше зарплат, якщо не буде пільг у трудовому кодексі».Це шо? Це як називається? Натравлювання найманих працівників на учасників АТО?!Чого вона хоче? Конфлікту? То вона його матиме. Вона вже заявляла у жовтні 2019го:«Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так» Наші брати ризикують життям і здоров’ям, щоб вона роздавала такі інтервью?Влаштовує істерику через той мізер, який держава раз через раз дає своїм захисникам. Ви впевнені, що вона захистить наші права, права ветеранів?Тільки відставка і крапка.

Geplaatst door Міжнародне Громадське Об'єднання Учасників Бойових Дій "Незламні". op Vrijdag 26 juni 2020

 

admin

Читайте попереднє

Європейський Союз ще на півроку продовжив санкції проти Росії

Читайте далі

“З 1 липня!”: Нацбанк попередив українців про нові правила обміну валют