Від сьогодні розпочнеться молебінь до рідкісної ікони, привезеної до Львова

Від сьогоднішнього дня, 5 липня, у Львові у соборі св. Юри лише дев’ять днів віряни мають нагоду вклонитись унікальній іконі, де Мати Божа стоїть у повний ріст. Ікону привезли до Львова, оскільки у першу неділю липня УГКЦ святкують Матері Божої Неустанної Помочі.

У церкві парафіяни мають нагоду помолитись, лише з дотриманням соціальної дистанції. Помолитьсь можна і в онлайн режимі.

«Моління розпочнуться у неділю, об 11 годині ранку. О 18 годині буде  Акафіст, буде вервиця перед іконою на подвір’ї біля храму. Далі кожного дня о 18-тій буде Літургія, Акафіст (перед іконою), розважання і вервиця (перед іконою).  Думаю не треба пояснювати нам, чому так потрібна наша молитва. Це є крик душі. Будемо благати Богородицю за мир і спокій у нашому місті, за гарний добробут, за уряд у нашому місті, за мир і спокій у нашій країні, йде війна, за лікарів, багато хворих, немічних, сиріт, не одна мама сьогодні плаче.  Тому дуже прагну, щоб Пресвята Богородиця усіх потішила, комусь витерла сльози, когось забезпечила»

Дана ікона вважається досить рідкісною. Вона вимощена з мозаїки, має розміри 4 метри висоти і 2,5 метра ширини. Її створив священик і художник отець Євген, який навчався цьому ремеслу в Італії.

 

admin

Читайте попереднє

Статистика виявлених хворих на коронавірус за добу по районах Львівщини

Читайте далі

Унікальні фотографії України з архіву бібліотеки Конгресу США (1905 рік)