«Тебе зґвалтують під першими ж сходами»: у Києві розгорівся скадал через слова викладачки

У Києві розгорівся скандал через слова професорки Валентини Дайнеко, яку на День Незалежності нагородили орденом княгині Ольги 1 ступеня. Студенти Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, де викладає професорка навіть відродили рух #позорючестькимо.

Так, колишня студентка Валентини Дайнеко Іветта Делікатна розповіла у своєму дописі про знущання викладачки:

«Кожна дівчина в інституті чула від неї фразу “дівки в КІМО – підстилка для дипломата”, особисто мене вона при вступі переконувала, що “тебе зґвалтують під першими ж сходами, і ти вступаєш сюди тільки, щоб вискочити заміж за іноземця і поїхати з країни”».

Іветта зазначає – Дайнеко змушувала студентів носити її речі, перестилати в її кабінеті килими; виганяла із занять тих, хто сидів у верхньому одязі, коли приміщення не опалювалося.  Іветта розповіла, що Дайнеко не чіпляла студентів зі статусних родин, натомість цькувала іногородніх студенток, чий спосіб життя для неї був незрозумілий.

У коментарях допису Іветти інші випускники розповіли про свій досвід. За їхніми словами, Дайнеко відмовлялася спілкуватися зі студентами, бо «вони дратують її своєю присутністю», казала дівчатам, що вони нічого не досягнуть, що «максимум – носитимуть каву», ображала через зовнішність.

Серед теперішніх студентів тільки шестикурсниця Марія Музиченко відкрито скаржиться на викладачку. Вона каже, що Дайнеко зневажає усіх, хто перейшов до КНУ з інших вишів.

В інституті офіційної відповіді на звинувачення не дали. Колега Дайнеко Ірина Чернуха написала на сторінці Міжнару, що ті, хто «під диктовку пише підленькі пасквілі», – просто невдахи і для керівництва університету не існують. За неї також заступився ексдепутат та колишній регіонал Василь Горбаль. Він назвав викладачку принциповою та суворою професіоналкою.

«Це була специфіка спеціальності та радянських дипломатичних традицій», – заначив він журналістам.

Читайте також: “Сьогодні побачив вимираючий вид дітей”, тричі на тиждень вони ходять 15 кілометрів заради мрії.

admin

Читайте попереднє

Сестра 23-річного хлопця, який у комі після ДТП, просить про допомогу

Читайте далі

“Жорстока розправа”: жінка вбила свого чоловіка та важко поранила свою доньку. Дитину госпіталізували