16-річна дівчина врятувала 6-тьох братів і сестер з палаючого у будинку (відео)

Фото ілюстративне

На Донеччині 16-річна дівчина врятувала 6-х братів і сестер з пожежі у будинку.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Facebook ДСНС України

На момент виникнення цієї пожежі батьків не було вдома. Вони саме поїхали до цілодобової аптеки за дитячим харчуванням у місто Маріуполь. У цей час у будинку знаходилися семеро дітей, які вже спали.

Дівчина рятівниця/ Скріншот з сюжету телеканалу Україна

Почула запах диму старша донька – 16-річна Анна. Вона негайно вивела через вікно на вулицю шістьох свої братів та сестер до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів.

“Ми спали, а вона почала нас будити. Спочатку маленьких. А потім ми вилізли через вікно”, – поділився спогадами маленький братик Анни – Анатолій.

На Донеччині 16-річна дівчина врятувала 6-х братів і сестер з пожежі у будинку

На Донеччині 16-річна дівчина врятувала 6-х братів і сестер з пожежі у будинку ↘️ На момент виникнення цієї пожежі батьків не було вдома. Вони саме поїхали до цілодобової аптеки за дитячим харчуванням у місто Маріуполь. У цей час у будинку знаходилися семеро дітей, які вже спали. Почула запах диму старша донька – 16-річна Анна. Вона негайно вивела через вікно на вулицю шістьох свої братів та сестер до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів. "Ми спали, а вона почала нас будити. Спочатку маленьких. А потім ми вилізли через вікно", – поділився спогадами маленький братик Анни – Анатолій.

Geplaatst door ДСНС України op Woensdag 23 september 2020

0 Reviews

Write a Review

admin

Читайте попереднє

Уряд звільнив українців від сплати пенсійного збору, при першій купівлі житла

Читайте далі

“Такого ще не було”: українські волейболісти вибороли перемогу на Чемпіонаті Європи з пляжного волейболу