“Напівживу бабусю з коронавірусом два тижні ганяли по кабінетах”: жінка розповіла про сім кіл пекла у місцевій лікарні

У місті Житомир старшу жінку впродовж двох тижнів ганяли з кабінету в кабінет у медзакладі, змушуючі здавати усі можливі аналізи, крім тесту на коронавірус. В результаті стан здоров’я пенсіонерки погіршився, а згодом у неї діагностували коронавірус. 

Про це у соцмережі розповіла радниця голови Комітету з питань прав людини Ірина Суслова, передає “Це моя Україна”.

“У моєї 68-річної бабусі – COVID-19. Їй дуже важко дихати, не може говорити, не може їсти і навіть піднятися із ліжка. До цього два тижні літню жінку, людину з групи ризику, яка демонструє характерні симптоми “корони”, ганяли по лікарях та медкабінетах, не надаючи при цьому жодної кваліфікованої допомоги та навіть не попередивши, що, можливо, вона заразилася коронавірусом”, – зазначає Суслова Ірина.

Жінка розповідає, що почалося все з того, що у її бабусі сімейний лікар діагностував ангіну, а за два тижні виявив у старенької двобічну пневмонію та направив до лікаря. Той перенаправив пенсіонерку на рентген і додаткові аналізи – усі можливі, крім тесту на коронавірус.

“Не уявляю, скільки зусиль знадобилося моїй бабусі, щоб з температурою 39 добиратися громадським транспортом до лікарень та лабораторій. Але вона це смиренно робила, що певно і призвело до стрімкого погіршення стану здоров’я. І лише тоді, коли все стало гірше нікуди, бабусі нарешті призначають тест. Звичайно ж, коронавірус підтвердився. Але найстрашніше те, що навіть після цього її не госпіталізують, а лише знову призначають прийом у лікаря наступного дня. Заразного і напівживого пацієнта запрошують до лікарні, забитої людьми, до лікаря, захищеного лише напівпрозорою маскою”, – додає Ірина.

Вона зауважила, що докоряє собі, що не догледіла, не запідозрила, що бабуся тяжко хворіла і мовчала, і ні в кого не просила допомоги.

“Вона, як і більшість літніх людей, трималася до останнього…”, – зазначає жінка.

Ірина Суслова також повідомила, що наразі її бабуся проходить курс лікування.

Читайте також:

“У 18-років поїхав на заробітки”: потрапив у біду, терміново потрібна допомога.

 

admin

Читайте попереднє

“У 18-років поїхав на заробітки”: потрапив у біду, терміново потрібна допомога

Читайте далі

“Дуже болісна втрата”: на Львівщині трагічно загинув відомий дизайнер