Тепер кожен українець може викликати коронавірусну мобільну бригаду, через кол-центр МОЗ

Очільник МОЗ Максим Степанов / фото moz.gov.ua

Від завтра 26 листопада, у тестовому режимі до контакт-центру МОЗ буде додана функція залишення запиту на виїзд мобільної бригади.

Про це повідомляє міністерство охорони здоров’я з посиланням на брифінг міністра Максима Степанова

Завтра ми запускаємо можливість залишити запит на виїзд мобільної бригади в тестовому режимі. У подальшому — на постійній основі”, — повідомив Максим Степанов.

Міністр розповів, що вони сконтактувались з усіма підзвітними медичними закладами. Вищезгадані медичні заклади визначили відповідальних людей, для швидкої передачі їм запиту на виклик мобільної бригади. Також за словами міністра, вже скоро запрацює можливість телефонної консультації з сімейним лікарем.

Через велике навантаження на сімейних лікарів ми почали новий набір лікарів, які зможуть надавати консультації через контакт-центр. Я думаю, що скоро все завершимо, і будь-яка людина зможе отримувати таким чином консультацію сімейного лікаря”, — наголосив Степанов.

Міністр також наголосив на важливості дотримання карантинних заходів і закликав не нехтувати носінням захисної маски, дотриманням соціальної дистанції і користування антисептиком.

Нагадаємо, 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.

Читайте також:

admin

Читайте попереднє

“Настя дуже важка. Вона в реанімації на ШВЛ, її братик в хірургії”: рідні просять про молитву

Читайте далі

Зарплати в Чехії ростуть швидше, ніж в сусідніх країнах