Українські заробітчани масово ринули на свята додому: ситуація на кордоні

Українці масово повертаються із заробітків додому на новорічні свята. Кількість осіб, які перетинають український кордон, значно зросла і найбільше пасажирів фіксують традиційно на кордоні з Польщею і в Закарпатській області.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі України, передає “Це моя Україна”.

За інформацією прикордонників, у листопаді і на початку грудня до України на день поверталося до 50 тисяч осіб, а нині український кордон перетинають до 90 тисяч громадян. Але ці цифри втричі менші, аніж торік, до пандемії.

Водночас у Держприкордонслужбі зауважують, що ситуація цілком прогнозована для цього періоду, адже традиційно перед святами громадяни повертаються додому.

“Зростання пасажиротранспортного потоку в передноворічний період є традиційним. Наприклад торік, у цей самий період, пасажиропотік становив майже 300 тисяч осіб за добу. Воно значною мірою спричинене суттєвим збільшенням кількості громадян України, які в’їжджають з країн ЄС, де від 25 грудня починається період Різдвяно-новорічних свят і вихідних”, – говорять прикордонники.

У ДПСУ нагадали, що у зв’язку з коронавірусом після повернення до України з деяких країн діють обмеження, зокрема, 14 днів самоізоляції або можна здати ПЛР-тест і швидше вийти з дому, якщо він буде негативний.

Фото: ДПСУ

Українців закликали перед перетином кордону вивчати актуальні карантинні правила в країні, в яку їдете або буде проїжджати транзитом. Так, у Польщі від 28 грудня 2020 року до 17 січня 2021 року діятиме жорсткий карантин із комендантською годиною в новорічну ніч.

Читайте також: У Чехії у фатальній ДТП розбилася молода українка: дівчині потрібна наша допомога.

admin

Читайте попереднє

У Чехії у фатальній ДТП розбилася молода українка: дівчині потрібна наша допомога

Читайте далі

В Україні затвердили нові тарифи на розподіл газу: хто платитиме більше