У Львові правоохоронці затримали рекордну контрабанду героїну вартістю понад 2,3 млрд. грн.

У місті Львові правоохоронці затримали рекордну контрабанду героїну. Було вилучено понад 1 тону героїну, вартістю понад 2,3 млрд. гривень. Наркотики мали потрапити до Євросоюзу транзитом через Україну.
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура, передає “Це моя Україна”.
Так, за результатами заходів, вжитих Львівською обласною прокуратурою, спільно зі співробітниками СВ УСБУ у Львівській області, ГУ БКОЗ СБУ та ГВ БКОЗ СБУ у Львівській області, із залученням спецпідрозділу «Альфа», в рамках кримінального провадження за фактом контрабанди наркотичних засобів (ч.1 ст.14, ч.2 ст.305 КК України) вилучено партію героїну вагою понад 1 тонну.
За даними слідства встановлено, що наркотичний засіб контрабандою ввезений з Пакистану через Морський торговельний порт «Південний» (м. Одеса), далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортований на Західну Україну.
Під час обшуку складів у м. Львові, в порядку ст. 208 КПК України затримано 4-ох громадян Туреччини у момент безпосереднього фасування та подальшої спроби вивезення наркотичних засобів під виглядом дипломатичного вантажу до Євросоюзу.
Орієнтована вартість вилученого наркотичного засобу за цінами «чорного ринку» становить 2,3 млрд грн.
На цей час проводяться першочергові слідчі дії та вживаються заходи до встановлення інших співучасників.
Досудове розслідування триває.
Спецоперація із викриття протиправної діяльності проводилась оперативниками та слідчими СБУ під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури за сприяння Державної митної служби України.
Відео з місця подій:

Читайте також: З лікарні виписали дружину священника, яка вагітною з Covid-19, мала уражених 90% легень.

admin

Читайте попереднє

З лікарні виписали дружину священника, яка вагітною з Covid-19, мала уражених 90% легень

Читайте далі

4-річну дитину з COVID-19 підлючили до апарату ШВЛ у Львові