В Туреччині знайшли мертвою українку, в наручниках та з пакетом на голові

Знайдена мертвою в Туреччині, 25-річна українка Христина Новицька / фотоколаж ukr.net

У місті Мугла в Туреччині знайшли мертвою 25-річну громадянку України Христину Новицьку. Тіло жінки виявили у власному мешканні, на стільці з пакетом на голові та кайданками на руках.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на турецькі ЗМІ.

Повідомляється, що мама втратила зв’язок з донькою та не могла їй додзвонитись. Тому вирішила зателефонувати сусідам дівчини, останні намагались достукатись в помешкання українки. Після безрезультативних намагань, сусіди викликали поліціянтів, останні потрапили в середину дому за допомогою слюсаря. В будинку виявили мертву дівчину, сидячу на стільці з пакетом на голові та у кайданках.

Христина Новицька / фото tsn.ua

Правоохоронці не виключають версію самогубства, оскільки вікна та двері помешкання були зачинені з середини, а в самому мешканні був порядок.

Тіло українки направили на експертизу в інститут судової медицини, щоб з’ясувати істину у цій справі, та причини смерті Христини Новицької.

Христина Новицька знайдена мертвою в Туреччині / фото tsn.ua

Як повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на речника Міністерства закордонних справ Олега Ніколенко, українське консульство вживає заходів для підготовки репатріації тіла. Також українське консульство в Анталії перебуває на постійному зв’язку з родичами Христини Новицької.

Однак перед процесом репатріації тіла в Україну, існує ще ряд процедур, одна з них це експертиза, для встановлення причин смерті українки.

Також речник МЗС запевнив, що дана справа на контролі українських дипломатів в Туреччині.

Христина Новицька знайдена мертвою в Туреччині / фото tsn.ua

admin

Читайте попереднє

МОЗ роз’яснило, які саме заборони на торгівлю будуть діять з 8 січня

Читайте далі

З лікарні виписали дружину священника, яка вагітною з Covid-19, мала уражених 90% легень