Аварія на Запорізькій ТЕС, мінімум 2 міста без світла (відео)

На Запорізькій ТЕС трапилась аварія

На Запорізькій ТЕС трапилась аварія, однак конкретики поки немає. Міста Енергодар і Дніпрорудний Запорізької області залишилися без світла і водопостачання через згадану аварію.

Про це повідомляє “Цензор.нет” з посиланням на Facebook депутата місцевої ради Анатолія Анохіна та мера міста.

Анохін повідомив, що все місто залишилось без світла.

За всіма ознаками – серйозна аварія на самій ЗаТЕС. Може, навіть із зупинкою блоку(ів). Гул, який всі чули – аварійний скид пару на ТЕС. Наскільки все серйозно – ніхто нічого сказати не може. Мобільний зв’язок перевантажено. Води немає – зупинилися насоси“, – запостив Анатолій Анохін.

Мер міста Енергодар Дмитро Орлов розповів, що аварія трапилась приблизно в 19:30 год. Все місто Енергодар залишилось без електропостачання. Він наголосив, що причин для паніки не має.

“Так, сталася аварія, в наслідок чого місто лишилося без світла. Як повідомила нам ЗаТЕС ДТЕК, в 19.30 відключився трансформатор АТ-2 з групою АТ-1,2 дифзахистом. «Вибило» блок №2, потім блок №3 – від втрати власних потреб. Причина відключення блока №4 ще з’ясовується. В цілому ж причини аварії на ЗаТЕС – це привід для серйозного розслідування й аналізу фахових інстанцій. Але ситуація вже повністю стабілізована та під контролем”, – повідомив мер міста Енергодару у facebook.

Також він наголосив, що жодних евакуацій, про які вже пишуть нісенітниці в соціальних мережах не буде.

Ще раз підкреслюю: Запорізька АЕС працює як і працювала, жодних позаштатних ситуацій!. Тому прошу не породжувати чуток! Щодо ситуації в місті. В наслідок аварії без електропостачання залишилися одразу всі підстанції. Підстанції «Луч» та «Водозабір» поновили роботу за півгодини. Підстанцію «Райдуга» запустили пізніше. Для цього довелося робити аварійне перепіключення підстанції. Зараз майже 100 відсотків житлового фонду – зі світлом. Відновлено електропостачання на очисних спорудах, ведеться відновлення водопостачання. Роботи тривають”, – підкреслив Дмитро Орлов.

admin

Читайте попереднє

“Зв’язав руки і шию мотузкою”: чоловік хотів “заспокоїти” свого син і вбив його

Читайте далі

Смерть відомого «лікаря від Бога» стала шоком для сім’ї: він здолав коронавірус, але від онкології згорів за місяць