Чому варто розпочати бізнес з вирощування павлоній в Україні?

Україна одна з найбільших аграрних країн світу. Родючі грунти і чудовий клімат створюють прекрасні умови для агробізнесу. Але, на жаль не всі види агробізнесу, які приносять високий дохід широко представлені в Україні. Серед них і бізнес з вирощування павлоній. Купивши Саджанці Павлоній ви зможете вигідно інвестувати у високоприбуткову справу з високою дохідністю.

У містах більшість прибуткових ніш вже зайняті. Багато людей стало частіше звертати увагу на одну з найбільш затребуваних напрямків підприємництва – бізнес в сільській місцевості. Конкуренція в галузі невисока. Крім цього в нашій країні багато незатребуваних земельних ресурсів. І тут не можна не відзначити новий напрямок, який зародилося зовсім недавно, але вже стрімко набирає обертів, абсолютно новий для України бізнес по створенню плантацій швидкорослих дерев Павловнія.

на фото: молоде дерево Павлонії

Цей бізнес з великою перспективою на майбутнє, при відносно коротких термінах окупності, доступний і малим, і середнім і великим фермерам, а також вже сформованим фермерським господарствам. У США, бізнес по створенню павловніевих плантацій, існує з незапам’ятних часів, в Європі стрімко розширюється з початку 2000 років. Павловнієві плантації в Англії і Німеччині, Болгарії, Румунії, Іспанії та Польщі приносять колосальний прибуток своїм власникам, постачаючи на ринок високоякісну деревину і супутні екологічні продукти. Павлонія в Україні відносно недавно почала цікавити бізнесменів, але вже зараз створюються цілі господарства з вирощування цих дерев.

Дерево Павловнія є одним з найбільш швидкозростаючих дерев в світі. У цього дерева якісна і міцна деревина, вона вважається однією з найлегших листяних порід, добре обробляється, швидко і легко висушується. Пиломатеріали з Павлонії використовують у виробництві саун, котеджів, обшивки для виготовлення меблів, іграшок та музичних інструментів.

Біомаса з Павлонії  ідеально підходить для виробництва кормів для тварин (силосування). З целюлози Павлонії виготовляють пелети, які потім використовуються як біопаливо для пелетних котлів, що опалюють житлові будинки і виробничі приміщення. Молоді стовбури Павлонії вважаються ідеальною сировиною для виробництва біопалива: швидко ростуть і мають високі показники тепловіддачі. Після вирубки, деревина самостійно регенерує від кореня, і в цьому сенсі, без перебільшення, є невичерпним природним ресурсом.

Не випадково в США і країнах Європи це чарівне дерево називають «Дерево – нафтова свердловина». Воно по-справжньому приносить гроші. За статистикою прибутковість в сільському господарстві ніколи не перевищувала 30 відсотків, а в цьому випадку становить до 250%.  Продукція з павловнієвої плантації затребувана всюди. Фермерство, енергетика, будівництво – всюди знайдеться місце і для Павлоній – «Дерева майбутнього».

Чому саме варто зайнятися вирощуванням павлоній:

  • висока дохідність;
  • можна розпочати бізнес з відносно невеликих інвестицій;
  • наявність в Україні компанії, яка постачає якісні саджанці (paulownia-ua);
  • екологічний бізнес (дуже часто держава стимулює розвиток екологічного сільського господарства);
  • можливість використовувати власний земельний ресурс з максимальною віддачею.

admin

Читайте попереднє

На Хмельниччині від коронавірусу помер 45-річний хірург

Читайте далі

На Хмельниччині вантажівка зіткнулася з Audi: машина перетворилася на металобрухт, водій загинув