Монополія: найпопулярніша гра людства

Мине ще півтора десятиліття, і прихильники настільної гри будуть відзначати її сторіччя. Звичайно, є ігри, яким по кілька тисяч років, але такої популярності та масовості серед прихильників удостоїлись лише деякі розваги. Незважаючи на те, що зацікавленість до гри дещо знизилась, в неї охоче продовжують грати мільйони людей по всій планеті. Про це свідчать продажі, які й досі утримуються на рівні високих показників.

Результат пошуку зображень за запитом монополія гра фото

Популярність «Монополії» пояснюється простотою правил, безмежною кількістю стратегій, можливістю перевірити здібності приймати важливі рішення у серйозних справах та перевіркою на везіння. Це лише гра, але вона настільки всеосяжна, що змушує повірити у реальність під час моделювання життєвих ситуацій. Немає підстав піддавати сумнівам мегапопулярність гри, тому що мільйони людей з цим беззаперечно згодні.

Коротко про правила

Ігрове поле перед гравцем постає у вигляді кола, розділеного на 40 секторів. 28 часток означають нерухомість. Решта секторів виконує технічну роль. Більшість з них бажано проскочити, бо в них трапляється різне. В одному випадку можна отримати подарунок, в іншому — потрапити в фіскальну інспекцію, де нарахують податки. На ігровому полі є сектори, з яких можна втрапити у ще більшу халепу, — до в’язниці.

Якщо гравець займає сектори з нерухомістю, він може її викуповувати та здавати в оренду гравцям, котрі змушені будуть на таких секторах зупинитись. Кількість ходів визначається випадковим числом, яке складається з суми чисел на гральних кубиках. Гра розвивається не тільки за технічними правилами, багато в чому її хід залежить від рішень, які приймають учасники.

Гравці можуть, як ділові партнери, продавати та купувати нерухомість, організовувати аукціони, торгуватися. Мета кожного учасника — довести суперника до банкрутства і залишитись єдиним монопольним власником умовних грошей та нерухомості. Гра мотивує на ризик, а тому супроводжується азартом і емоціями.

Оригінальність виробів HASBRO

Справжню версію гри пропонують магазини настільних ігор, які продають товар від офіційного виробника. Популярність набору та великі обсяги продажів стали причиною того, що на ринку з’явилось багато підробок. Щоб не стати жертвою шахраїв, необхідно знати, що справжню гру виготовляє лише одна американська фірма — Hasbro.

Результат пошуку зображень за запитом монополія гра хасбро фото

Користування якісними компонентами ігрового набору принесе додаткову насолоду від гри. Кожна коробка з фішками складається з виробів різних типів, які комплектуються шляхом випадкового сортування. Таким чином, будь-який набір гри оригінального походження не тільки якісний, але й унікальний.

Чи варто залишатись вірним традиціям

З’явилось багато нових онлайн-розваг. Людей, особливо дітей та молодь, які звикли до ґаджетів, важко посадити за стіл і змусити розважатись вже не таким модним ігровим контентом. Але якщо ви бажаєте насолодитись живою грою, подивитись у вічі супернику, проводити у дружньому чи сімейному колі наповнені приємним спілкуванням вечори, ця настільна гра вам знадобиться. Монополія залишиться неперевершеною розвагою для всіх поколінь у всі часи.

admin

Читайте попереднє

У Чехії зіткнулися два буси та вантажівка: за попередньою інформацією загинуло двоє українців, є поранені

Читайте далі

Поліцейські з Чернівців здійснили мрію хлопчика, який згасає (відео)