Поліцейські з Чернівців здійснили мрію хлопчика, який згасає (відео)

Поліцейські здійснили мрію Сашка, з важкою недугою, та прийняли його до своїх лав

Вчора в Чернівцях поліцейські здійснили мрію 10-річного Сашка Андрійчука, у якого пухлина мозку з метастазами, та символічно прийняли його до лав поліції.

Про це повідомляє видання “Шпальта“.

Медики вже безсилі у боротьбі з недугою Сашка, у зв’язку з 4 стадією. Коли в дитини запитали про його мрію, він не роздумуючи відповів, що хоче бути поліцейським. Віддтак керівник Центру доброти для мами і дитини «Місто добра» Марта Левченко робить все, аби останні дні дитина прожила щасливо. Волонтери і поліціянти об’єдналися, аби втілити у життя мрію хлопчика.

Медики поставили зовсім невтішний діагноз, пухлина мозку з метастазами, діагноз – медуллобластома. Медики, хлопчика більше лікувати не будуть. Спеціалісти кажуть, що допомогти йому вже не зможуть, тож мучити його хіміями і лікарняними стінами не бачать сенсу.

«Коли мама сюди приїхала, я запитала, що далі. Вона каже: «Далі київські лікарі перекажуть інформацію нашим чернівецьким і розпишуть лікування». Я спілкувалася з Гнатюком (Михайлом, – ред.), і він сказав, що нічого робити не будуть і немає сенсу мучити дитину лікарнями і хіміями. Лікування не буде. Скільки саме у хлопчика часу, точно сказати не можуть, але його мало», — розповідає волонтерка Марта Левченко.

Повернутися після лікарень додому мама з Сашком не могли. Там жінка з дітьми потерпали від домашнього насилля. Чоловік випивав і знущався над ними. Тому вони опинилися у «Місті добра».

Центр допомого матері і дитині “Місто добра” / фото facebook shpalta.media

У кризовому центрі роблять все можливе, щоб дитина була щасливою. Хлопчик уже не говорить і половина його тіла паралізована. Але він мріє і пояснює іншим свої мрії, як може.

«Він пише пальчиками на гаджеті. Ми його запитали, про що він мріє, що його зробило би щасливим і змусило б усміхнутися. Він відповів одним словом: «Поліція». Поліціянти – його кумири. Він сказав, що обов’язково стане одним із них, коли виросте. Нас це дуже розчулило, адже ми розуміємо, що поліціянтом він не стане. Але ми можемо об’єднатися і зробити все, аби він відчув себе одним із них», — розповідає Марта.

Тож поліціянти разом з волонтерами обєднали свої зусилля, та здійснини мрію Сашка. Більше дивіться у сюжеті:

Читайте також, в Італії помер 11-річний українець, потрібна допомога у транспортуванні тіла.

admin

Читайте попереднє

Монополія: найпопулярніша гра людства

Читайте далі

СБУ оголосила підозру у державній зраді Шарію