Сучасні економічні виклики, та модель взаємодії у них

Слід визнати, що сучасні ринкові відносини, являються не найкращою моделлю та потребують модернізації. А ідеальне уявлення вільної торгівлі, в якій на першому місці інтереси клієнта, суспільні блага і здорова конкуренція так і залишилось нездійсненною мрією. По факту все дещо інше, ніж на папері.

До поки існує можливість зміни умов угоди постфактум, різного роду піраміди типу «МММ» і фактична безкарність шахраїв, що збирають гроші в інтернеті, рано вести розмови за ефективну ринкову економіку.

Цифрове осучаснення ринкових відносин

Зараз ми живемо в часі коли багато послуг перейшли в електронний вигляд. Тепер вам не потрібно ходити в магазин, ви можете замовити їжу з вашого магазину, з доставкою додому. Також, більшість соціальних послуг, тепер можна отримати, або здійснити оплати в он-лайн режимі. Можна проводити різного роду трансакції в мережі, сайт сервиса Бит Трейд. Однак в даному контексті відкритим залишається питання безпеки.

Зазвичай сервера, на яких зберігається інформація централізовані і знаходяться під управлінням адміністраторів, які в свою чергу можуть втрутитися в роботу реєстру, змінити первинні дані, незаконно заволодіти інформацією і т.д.

З останнього випливає логічне запитання, а якщо перейти на децентралізовані бази даних? Давайти як варіант розглянемо блокчейн. В даному випадку інформація зберігається не на одному сервері, а на багатьох незалежних і являється повністю відкритою. Однією з основних особливостей блокчейну являється те, що кожен сервер містить копію повної версії бази даних, в свою чергу це означає, що якщо на одному сервері змінити інформацію, інші не приймуть це оновлення.

Така модель децентралізованих баз даних виключить людський фактор, посередництво і несанкціонованих втручання, зміну і крадіжку  інформації.

Ми розуміємо, що для вас логічним залишається питання, якщо немає адміністратора, то тоді хто буде підтримувати реєстр? Відповідь на нього випливає з самої суті блокчейну.

У звичайних реєстрах інформація зберігається в документах, в розподіленому вигляді- це хеш транзакції,  унікальна чисельно-літерна комбінація.

За зберігання, передачу та обчислення цієї інформації кожному нараховуються токени. Вони представляють цифровий баланс, а для того, щоб токени мали цінність в реальному світі, вони прив’язані котируваннями до реальних валют. Ціна формується зі співвідношення попит / пропозиція.

Для того щоб уникнути різких стрибків ціни токена, вони повинні бути забезпечені реальним майном. Для управління токенами потрібно програмне забезпечення, яке буде трансформувати транзакції користувачів в комп’ютерний код.

У підсумку, основу цифрової економіки на блокчейне складати:

  • Система, заснована на базі технології блокчейн;
  • Токени, підкріплені реальним майном.

Отже, що ми маємо на практиці?

Не дивлячись на те, що ідея сучасної української економіки на блокчейні може здатись доволі нереалістичною, однак в Україні вже розроблена Система Bitbon з досконалою моделлю перетворення існуючої форми соціально-економічних відносин в більш ефективну і прозору для держави і суспільства.

На базі цієї платформи буде створений новий ринок інформаційних ресурсів, товарів і послуг, на якому роль грошей другорядна, а ключове значення мають люди і їх цінності, виражені в цифровому вигляді.

Ключовий компонент системи – забезпечений токен Bitbon – нематеріальний актив, похідний від права на цінність. За допомогою цього токена можна:

  • Стати учасником Майнінг забезпечення консенсусу і отримувати гарантовану винагороду 1 раз в 72 години.
  • Взяти участь в колективному Майнінг з прибутковістю від 40% Bit Trade Mining Accelerator Version 2.0;
  • В майбутньому – інвестувати за допомогою токена в перспективні бізнес-проекти.

На завершення

З плином часу ринкова економіка все більше ржавіє і доводить свою застарілість. Безперечно, що майбутнє за ринком інформаційних ресурсів і цифровими активами, в якому роль грошей буде другорядна, а ось ключове значення мають люди і їх цінності.

admin

Читайте попереднє

В поліцейського з Волині згорів будинок, просять допомогти

Читайте далі

На Рівненщині фельдшер ніс пацієнта на спині 2 км, через снігові замети