Завершилось засідання РНБО, на якому було розглянуто низку важливих питань

Фото з відкритих джерел

Завершилось засідання Ради національно безпеки і оборони України, на якому було розглянуто питання у військовій, енергетичній галузях та у сфері державної безпеки. Частина питань, які стосуються ситуації в зоні проведення Операції об’єднаних сил, та ухвалені на засіданні, мають гриф «таємно», а тому не можуть бути розголошені.

Про це повідомляють у офісі президента України.

Також, слід зауважити, що одним з ключових питань, які були розглянуті на сьогоднішньому засіданні РНБО, було питання енергетичної безпеки держави.

Рішенням РНБО, яке було введене в дію Указом Президента України від 28 травня 2015 року № 298, Кабінетові Міністрів було доручено вжити необхідних заходів для збереження та експлуатації частини нафтопродуктопроводів загальною довжиною 1433 км, що проходять через територію України.

Зокрема, Кабмін мав невідкладно визначити центральний орган виконавчої влади, відповідальний за збереження та експлуатацію частини нафтопродуктопроводів, і вжити заходів для забезпечення захисту економічних інтересів держави. Однак за понад п’ять років уряд не забезпечив належного захисту майнових інтересів держави та доведення в судах різних інстанцій права держави Україна на володіння та користування частиною нафтопродуктопроводів. Унаслідок цього державна власність опинилася в руках двох власників з іноземною реєстрацією, але афілійованих з двома громадянами України”, – повідомляють у офісі президента.

Тобто, РНБО вирішили невідкладно повернути частини нафтопродуктопроводів народові України. Також правоохоронним органам поставлено завдання провести з’ясування обставин, за яких державна власність опинилася у приватних руках.

Також, були застосовані санкції до 19 юридичних та восьми фізичних осіб, зокрема п’яти літаків, на яких здійснювалися перельоти за маршрутом Київ – Москва.

Санкції також застосовані до компаній, що обслуговують ці літаки.

Нагадуємо, президент ввів в дію рішення РНБО, про застосування санкцій щодо каналів Козака.

admin

Читайте попереднє

В Єгипті трагічно загинула українка

Читайте далі

“Безвізові поїздки для українців не будуть доступні ще кілька місяців, все залежить від вакцинації” – посол Німеччини в Україні