Сильний шум під час роботи пральної машинки? – замініть амортизатори

Рано чи пізно ми стикаємося з поломкою пральної машини. Тому варто знати всі нюанси про заміну тих чи інших деталей для подальшої якісної роботи пральної машини. Так, за часто ми чуємо сильний шум при роботі пральної машини, в більшості випадків причиною цьому є несправність амортизаторів – master-plus.com.ua/stiralnaya/amortizatoryi/.

Призначення амортизаторів в пральній машині таке ж, як і в автомобілях – згладжувати будь-які виникаючі вібрації. Поломка амортизатора –  справа серйозна, оскільки основним його завданням є підтримка бака з барабаном. Під час роботи барабан обертається на великих оборотах. Якщо амортизатор не справний, то можливі пошкодження бака і барабана, а також інших конструкційних систем, що загрожує більш дорогим ремонтом.

Як виявити пошкодження амортизатора

Якщо під час роботи пральної машини чути шум і скрегіт або ж помітний перекіс барабана в одну зі сторін, то це може свідчити про поломку амортизатора. Машинка починає сильно вібрувати, можливий стук бака об поверхню приладу. Звичайно ж шум може свідчити і про інші несправності, але якщо при цьому бак вільно рухається – статично не закріплений, то причина цього – несправність амортизатора. А ось амортизаторы на стиральные машинки купить можна в в інтернет-магазині “Майстер плюс”.

Причини поломки

Амортизатори, які використовуються в сучасних пральних машинах дещо відрізняються від класичних і називаються демпферами. Основним конструкційним відмінністю демпферів від амортизаторів є те, що в середині циліндра відсутня пружина, яка повертає поршень у вихідне положення. Пружини використовуються для підтримки барабана в статичному положенні. В іншому амортизатори і демпфери подібні.

До причин поломки демпферів можна віднести:

  • Тривалий період експлуатації. Найчастіше пошкоджуються елементи, які піддаються постійному тертю (прокладка, вкладиш);
  • Згин і поломка тіла демпфера – циліндра, причинного чого може бути перевантаження пральної машини (завантаження білизни вагою більш ніж рекомендовано виробником);
  • Інші механічні пошкодження.

У будь-якому випадку амортизатор потрібно негайно замінити щоб попередити більш серйозні пошкодження.

на фото амортизатор для пральної машинки

Заміна амортизаторів пральної машини

Виробники не займаються випуском окремих деталей для амортизаторів, тому підібрати підходящу втулку або прокладку проблематично. Найбільш доцільно замінити амортизатори на нові. Замінювати амортизатори потрібно виключно на оригінальні. Продавці комплектуючих пропонують так звані універсальні амортизатори, але вони часто не відповідають геометричним і технічним параметрам пральної машинки, що може стати причиною некоректної роботи в подальшому.

Процедура заміни амортизаторів пральної машини складається з наступних етапів:

  • Демонтаж нижньої і передньої панелей, а також завантажувального люка. До завантажувального люка йде проводка, яка контролює роботу замка, важливо від’єднати і її;
  • Відкрутити задню кришку машинки і зняти ремінь передачі;
  • У моделях LG, Indesit, Ariston може знадобиться додатково демонтаж насоса;
  • У нижній частині бака знаходяться амортизатори, які одним кінцем приєднані до баку машинки, а другим до корпусу. Для того щоб відкрутити кріпильні болти знадобитися ключ з головкою №13. Важливо, щоб ключ був з додатковим подовжувачем.

admin

Читайте попереднє

Німці масово зупиняють осіб, які їдуть з Чехії, маючи підробні тести на коронавірус

Читайте далі

До Львова привезли мощі святого Шарбеля-чудотворця (ФОТО)