“Чудом вижив”: 19-річного хлопця вдарило струмом у 27 тисяч вольт, мати благає про допомогу

19-річного хлопця на Рівненщині вдарило струмом у 27 тисяч вольт. Подія трапилася у селі Оженин на Острозького району. Так, молодий хлопець вирішив скоротити дорогу до дому в сусіднє село і для цього перелазив через поїзд. На даху поїзду хлопець спалахнув і впав. За словами медиків хлопець вижив просто чудом.

Про це йдеться у сюжеті ТСН, передає “Це моя Україна“.

Так, як про випадок повідомили зразу у поліцію, вони перешими виїхали на місце подій. Приїхавши, вони побачили, що хлопець дихає і живий. Згодом після поліцейських приїхала швидка допомога, яка почала екстрено надавати допомогу хлопцю.

“Він був весь обгорілий, без одягу. Весь обгорілий, кричав від болю,” – розповідають медики, які надавали допомогу хлопцю.

Хлопця спершу доправили до реанімації районної лікарні, згодом у важкому стані транспортували в опікове відділення обласної. У нього 70% опіків поверхні тіла.

“Ток прошив внутрішні органи та внаслідок падіння з висоти є забої нирок, черевної порожнини, також у нього черепно-мозкова травма,” –  говорить лікар-комбустіолог Рівненського обласного опікового відділення – Петро Соловей.

Сам хлопець у свідомості, каже, почувається вкрай погано:

“У мене все болить, особливо ноги болять, я їх не відчуваю” – говорить хлопець.

Постраждалий Віктор розповідає, що того дня разом із сестрою та товаришем йшли до іншого села, облаштований перехід – проігнорували. Каже, обходити далеко, тож вирішили скоротити.

“Сестра з товаришем пролізли під вагонами та потяг рушив, думав, що встигну перелізти зверху, що було далі – не пам’ятаю.” – додає юнак.

Тепер матір хлопця цілодобово біля сина у лікарні. Жінка благає про допомогу, її син потребує донорів крові.

“Допоможіть мені, будь ласка. Здайте кров, хто може,” – не стримуючи сліз просить мама.

Односельці Віктора вже збирають гроші, аби допомогти.

“Шановні односельці! В сім’ї Хоменчук Ірини(Левчишиної) сталася біда. Вітя отримав 70%опіків тіла. Просимо всіх небайдужих допомогти матеріально. Взавтра будуть поставлені банки в магазинах села Країв.Також можна перерахувати кошти на картку Приватбанку 5168 7453 0392 1065.Отримувач Цюх Наталія Андріївна. Переказуйте сусідам в кого немає інтернету.Допоможемо разом.” – пише односельчанка хлопця Олена Макаревич.

“В них в сім’ї п’ятеро дітей, батько помер від онкологічної хвороби,” – говорить сусід.

Тепер на хлопця чекають місяці важкого лікування. Сам Віктор після того, що пережив, закликає не повторювати його помилок.

Читайте також: “Дітки народилися передчасно”: українку яка народила четвірню виписали із лікарні.

admin

Читайте попереднє

“Дітки народилися передчасно”: українку яка народила четвірню виписали із лікарні

Читайте далі

“Мав божественний голос”: відійшов у вічність відомий протодиякон Михайло з Львівщини