“Мав божественний голос”: відійшов у вічність відомий протодиякон Михайло з Львівщини

На 64 році життя перестало битися серце протодиякона Михайла Продиуса, яка народився у селі Бринці, що на Львівщині.

Про це сповістили у Київська Архиєпархія УГКЦ, передає “Це моя Україна”.

“З глибоким смутком та щирим жалем повідомляємо, що на 64 році життя відійшов до Господа багатолітній Патріарший Протодиякон Михайло Продиус.
Це був диякон, який гідно виконував своє служіння поряд багатьох єрархів УГКЦ, а зокрема він служив дияконом з Патріархами Мирославом-Іваном Кардиналом Любачівським, Любомиром Кардиналом Гузаром та Блаженнішим Святославом.
Останні роки свого життя Протодиякон служив у Київській Архиєпархії УГКЦ. Зокрема дияконував у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві та разом із єпископами відвідував багато парафій Київщини, Вінниччини, Житомирщини, Чернігівщини та Черкащини.
Народився новопреставлений слуга Божий Михайло на Львівщині у селі Бринці. У Чин диякони його поставлено 8 березень 1993 року. Був одружений, виховував двох дітей.
Висловлюємо співчуття усій родині, а передусім коханій дружині Катерині, любим дітям: сину Тарасу та дочці Христині, а також найдорожчій мамі Михайлині! Нехай Господь прийме душу покійного до свого Царства!
Вічна пам’ять!
Просимо усіх вірних молитися за новпреставленого та за всю скорботну родину.
Більше деталей про жалобні служіння повідомимо у скорому часі.” – йдеться в повідомленні Київської Архиєпархії УГКЦ.
Про смерть протодиякона Михайла Продиуса також сповістив Голова Пасторально-Міграційного Відділу Патріаршої Курії УГКЦ Степан Сус:
“Ми будемо усі сумувати за Вами, наш дорогий дияконе Михайло!!! Сьогодні вся Церква супроводжує Вас молитвою… Спочивайте з Богом!”
«Щонеділі на карантині дивилися Живе Телебачення з Патріаршого Собору. Протидиякон мав божественний голос. Коли його слухали, то здавалося, що ми уже в раю», – пише Світлана Когут у соцмережі Фейсбук.

admin

Читайте попереднє

“Чудом вижив”: 19-річного хлопця вдарило струмом у 27 тисяч вольт, мати благає про допомогу

Читайте далі

“Знімали відео для Tik Tok”: у Луцьку підлітки танцювали на могилах з портретом загиблого (відео)