“Не має обох ніг і руки”: у Дніпрі працює касир з інвалідністю, який полонив покупців своєю посмішкою

У місті Дніпро в одному з супермаркетів працює касир з І-ою групою інвалідності. Звати хлопця Павло. Не зважаючи, що в хлопця немає обох ніг і однієї руки це не заважає йому жити активним життям і якісно і швидко виконувати свої обов’язки. 

Про цього неймовірного касира розповіла місцева блогерка Alex Fil, передає “Це моя Україна”.

“Знайомтеся, касир Павло. Працює у “Варусі” в Террі на 12 кварталі. У Павла однієї руки немає до ліктя, а на другий два пальця. І він працює касиром! Тому хочу сказати спасибі компанії супермаркету, яка працевлаштовує таких людей, ви даєте шанс! Хочу, щоб кожен брав приклад з Павла. Як важливо вірити в себе, свої сили, не здаватися, адже для кожного є своє місце в цьому світі. І дуже хочу побажати іншим працівникам сфери обслуговування бути такими ж життєрадісними, привітними, вихованими і так само швидко працювати, як Павло”, – написала блогерка.

Під публікацією дівчини користувачі розповіли, що Павло також немає ніг. Він пересувається на протезах і живе у гуртожитку:

“Паша – прекрасна людина, дуже рада що у нього є можливість працювати”;
“Хороша людина, мотиватор і приклад”;
“Ще один доказ того, що “хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає відмазки”. І камінь в город тих – хто говорить, що він не може знайти роботу, не хоче – так, не може – ні”;
“Паша справжня знаменитість в Дніпрі! Він, до речі, колись брав участь в шоу “Половинки” на Новому каналі та ще багато де. Мегаактивна і позитивна людина.” 

на фото: касир Павло

Раніше ми писали: Три тижні він боровся за життя, йому було тільки 14 років, сьогодні його не стало.

admin

Читайте попереднє

Три тижні він боровся за життя, йому було тільки 14 років, сьогодні його не стало

Читайте далі

Поліція затримала чоловіка, який зґвалтував та вбив 7-річну дівчинку з Херсонщини