“Меню, бейджі, фартухи”: елементи успішного бізнесу, замовляйте за доступними цінами

Фото fd-store.com

На сьогоднішній день ні для кого не являється секретом, що успіх в сфері громадського харчування, залежить не лише від якісно приготовлених страв. Ресторани, кафе та бари фактично борються між собою, використовуючи маркетингові фішки. І лише ті хто зміг вдало поєднати відчуття стилю, маркетингову стратегію і професійний підхід до справи, залишаються затребуваними навіть у нелегкі часи.

Одним з найважливіших елементів у будь якому закладі громадського харчування залишається меню печать меню формата А3. Меню – це візитна картка будь якого закладу громадського харчування. Від того як воно виглядає, у відвідувачів складається перше враження про ваш заклад. Також, від зовнішнього вигляду меню залежить, чи зробить потенційний клієнт у вас замовлення або віддасть перевагу іншому варіанту.

Приклади меню / фото fd-store.com

Добре зроблене меню повинно відповідати стилю та інтер’єру вашого закладу і його має бути приємно взяти в руки.

Яким буде ваше меню? Багато в чому це залежить від вас. Надрукувати меню можна і в звичайній друкарні, але зробити його по справжньому вишуканим, щоб було приємно взяти в руки і воно радувало око, це робота для дизайнера. Ми рекомендуємо вам звернутися до професіоналів своєї справи. Адже можна витратити чималі кошти, а на виході отримати щось зовсім не те.

Також, не мало важливим елементом  закладу громадського харчування є зовнішній вигляд персоналу. Про те, що одяг працівників має відповідати стилістиці закладу, бути завжди чистим та попрасованим, нагадувати не потрібно. Однак  не слід забувати про деталі, адже саме вони надають шарму та витонченості любому закладу.

Бейджик (бедж) – універсальний засіб персональної ідентифікації людини. Іншими словами, бейджик со сменным именем – це маленька картка з ім’ям, прізвищем і посадою або іншим статусом, яка кріпиться до одягу на видному місці. Він допомагає з перших хвилин знайомства налагодити комунікації між людьми, а також визначити їх статус в організації або на заході.

Приклад бейджиків / фото fd-store.com

Крім того, бейдж може виступати в якості пропуску в місця, куди доступ для певних категорій персоналу, учасників або гостей заходу обмежений.

Бейджи можна розділити на два умовних класу за способом кріплення:

  • З ремінцем або стрічкою, які надягають на шию;
  • З застібкою, які кріпляться до одягу шпилькою, прищіпкою або магнітної застібкою;

Крім того, бейджи можна класифікувати і за матеріалом, з якого вони виготовлені:

  • Пластикові, з гравіюванням або з УФ-друком.
  • Дерев’яні з віконцем або цільні.
  • Шкіряні

Для ведення ефективної діяльносты обирайте кращих, і довіряйте виготовлення елементів свого успіху тільки перевіреним компаніям.

admin

Читайте попереднє

Не вакцинованих дітей не допускатимуть до навчання в школі – рішення Верховного суду України

Читайте далі

У поліції розповіли кого і як штрафуватимуть за відсутність масок на вулиці