Купили у водія автобуса: на Краківці прикордонники виявили 7 підроблених Covid-довідок

Прикордоникки виявили 7 осіб з підробненими довідками на проходження ПРЛ-тесну на Covid-19 / фото dpsu.gov.ua

Прикордонниками було виявлено 7 фальшивих довідок про проходження ПЛР-тестування на COVID-19, на пункті пропуску “Краківець”.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Дані довідки було виявлено в громадян України, пасажирами мікроавтобуса марки «Мерседес», який прямував з Польщі.

Під час пред’явлення даних довідок, вартові кордону засумнівались в їх оригінальності. Під час ретельного огляду, було виявлено, що бланки суттєво відрізняються від оригінальних. Окрім того, під час зчитування QR-коду всіх бланків надавалася інформація про одного пацієнта клініки, громадянина Румунії. Більше того – на бланку тексту час видачі результатів ще не настав.

В іншому випадку, у пункті пропуску «Грушів», на в’їзд в Україну прибув автобус марки «Ван Хул», під час проходження паспортного контролю 4 особи надали ПЛР-тести з ознаками підробки. Коли прикордонники спробували відсканувати QR-коди бланків – побачили, що інформація про пацієнтів за ними відсутня. Згодом двоє громадян України зізналися, що купили ці довідки у водія автобуса.

Прикордонники повідомили поліцію, про дані факти, та направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ.

Читайте також, в Чехії занепокоєні іноземцями, які приїжджають по підробленим ПРЛ-тестам.

 

admin

Читайте попереднє

У Києві медики “заробляли” на видачі тіл померлих від COVID-19 – Нацполіція