Розбився автобус “Київ-Вроцлав” в якому їхало 40 людей: шість бригад швидкої допомоги прибули на місце аварії

17 липня о 3:40 на лінію 103 надійшов виклик про те, що при в‘їзді у місто Радивилів Дубенського району сталася аварія, в якій постарджало 20 осіб серед яких діти.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги, передає “Це моя Україна”.

Зазначаєтьсящо про аварію повідомила постраждала. Вона повідомила, що є пасажиркою рейсового автобуса «Київ – Вроцлав», який потрапив в аварію.

На місце події негайно виїхали бригади Рівненського обласного Центру ЕМД та МК:
 • дві бригади «швидкої» Радивилівської підстанції;
 • бригада «швидкої» з пункту постійного базування с. Верба;
 • бригада «швидкої» Дубенської підстанції.
Зважаючи на велику кількість постраждалих внаслідок аварії залучили дві бригади «швидкої» Бродівської підстанції Львівського Центру ЕМД та МК, які були найближче до місця ДТП.
Попередньо відомо, що у рейсовому автобусі на момент аварії перебувало 40 осіб. Рятувальники допомогали деблокувати одного з пасажирів. Про подію повідомлено поліцейським.
Медики швидкої оглянули понад 20 осіб.
Дві бригади «швидкої» Радивилівської підстанції надали допомогу 12-м потерпілим внаслідок аварії.
Про декількох з них:
 • жінка (орієнтовно 30 років). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні травми обличчя, тулуба та кінцівок.Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • жінка (орієнтовно 22 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Забій грудної клітки. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • жінка (орієнтовно 23 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні рани тулуба та кінцівок. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • чоловік (орієнтовно 34 роки). Пасажир рейсового автобуса. Забій правої гомілки, підозра на перелом правого стегна. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу був транспортований до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • жінка (орієнтовно 43 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні забої. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • хлопчик (орієнтовно 10 років). Пасажир рейсового автобуса. Рвані рани підборіддя.Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу. Від госпіталізації пацієнта батьки відмовились.
 • жінка (орієнтовно 43 роки). Забої та осаднення обох колінних суглобів. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації жінка відмовилась. Бригада «швидкої» постійного пункту базування с. Верба надала допомогу одній пацієнтці.
 • жінка (орієнтовно 25 років). Забій правого передпліччя. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації пацієнтка відмовилась, оскільки вона зазначила, що живе неподалік у Бродах. За нею власним автомобілем виїхала сестра.
Бригада «швидкої» Дубенської підстанції ЕМД та МК надала допомогу одній особі.
 • жінка (орієнтовно 43 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Гостра реакція на стрес. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації пацієнтка відмовилась.
Дві бригади Бродівської підстанції оглянули чотирьох потерпілих. Їх госпіталізовано з травмами середньої важкості.
Директор Рівненського обласного центру ЕМД та МК Андрій Бортнік висловлює вдячність колегам Бродівської підстанції Львівського центру ЕМД та МК, а також бригадам Дубенської, Радивилівської підстанцій та Вербського пункту постійного базування за оперативно надану першу медичну допомогу постраждалим внаслідок аварії. Завдяки спільній та злагодженій роботі наших медиків вдалося врятувати життя людям.

admin

Читайте попереднє

“Раптово і назавжди”: Ксенія Мішина і Олександр Елерт порвали стосунки

Читайте далі

“Я с русскім даже в баню”: Кондрадюк розповів, що співатиме Ані Лорак, яка запланувала концерт в Україні