Приховував від мами, що воює: стали відомі подробиці про загиблого 19-річного українського військового

В зоні ООС від куль окупантів загинув український захисник Олександр Юрков. Йому було всього 19 років. Саша планував одружитись, але так і не встиг.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Це моя Україна”.

У Олександра також залишились мама та сестра. Поховали Юркова 16 липня у в його рідному селі Криничувате Дніпропетровської області. Попрощатись із хлопцем прийшли близько 100 людей.

Мама Олександра Тетяна Миколаївна не може отямитися після звістки про смерть сина. Сашко не говорив їй, що воює на Донбасі.

на фото Олександр Юрков

Односельчанка розповіла, що матір думала, нібито син у Новомосковську, на навчаннях. Олександр пішов в армію, коли йому тільки виповнилось 18 років. Повістка прийшла, як тільки хлопець закінчив коледж. Пізніше він сказав матері, що уклав контракт на військову службу.

“Але про те, що вже воює на фронті, ні слова не говорив. Мама була впевнена, що він в учебці. Найімовірніше, не хотів її хвилювати,” – срозповідає односельчанка.

Знайома описала захисника як дуже спокійного та чуйного хлопця. Завжди допомагав матері та сусідам.

“Його сестра вчиться в інституті, тож мама тепер фактично залишилася одна. Вона, бідолашна, ніяк повірити не може, що Саші немає. Ходить на його могилу і плаче, адже він зовсім молодий”, – кажуть у селі.

У Олександра була наречена Люба, з якою він познайомився в інтернеті. Дівчина розповіла, що її коханий був дуже хорошим, життєрадісним і трішки впертим. За її словами, він збирався продовжувати контракт, але вже не навідником. Після закінчення контракту пара збиралась одружитися. Встигли навіть заручитись у церкві.

Про смерть коханого Люба дізналась випадково. Дівчина продовжувала писати йому та ніяк не могла повірити, що її нареченого не стало.

 

admin

Читайте попереднє

Пробіг 435 км. за 48 годин: українець встановив новий рекорд з бігу

Читайте далі

У Львові обвалилась стіна будинку, рятувальники виявили тіло під завалами