Проходь терапію у мамолога, якщо любиш своє тіло

Коко Шанель якось сказала таке: «Руки – візитівка дівчини; шия – її паспорт; груди – закордонний паспорт». Жіночі груди – це те, що потребує особливого догляду і захисту. Побутує думка, що мамолога потрібно відвідувати після певного віку, щоб уникнути змін чи захворювань, які найчастіше проявляються після виношування та годування дітей та з часом. Але не можна з цим твердженням до кінця погоджуватись. Куйте залізо поки гаряче – відвідуйте мамолога замолоду. Тоді багатьох проблем в майбутньому можна уникнути, запобігти їм. Якісна профілактика допоможе вам зберегти вашу молодість та красу, а головне – здоров’я.

Запис до мамолога – зрілий дорослий крок жінки, яка любить своє тіло і опікується ним. У цій справі важливий спеціаліст, що має практичний досвід та хороші відгуки від вдячних пацієнтів. Таким фахівцем є мамолог Бондар О.В., що консультує пацієнтів в Одесі. За посиланням https://mammologbondar.com.ua/ можна дізнатись більше про лікаря та методи його лікування та записатись на консультацію. Гарним рішенням було зробити на сайті рубрику «Найчастіші запитання мамологу», де лікар відповідає на найбільш затребувані запити пацієнтів. Наприклад, у вас болять груди збоку, всі аналізи та результати УЗД в нормі, а біль не зникає, що ж робити? Насправді такий біль може свідчити також про захворювання хребта, тож потрібно обстежувати саме його.

До речі, чоловікам теж варто відвідувати мамолога. Часто чоловіки соромляться проблем з грудьми чи хвилюються, що мамолог консультує лише жінок. Однак це не зовсім так. Якщо у чоловіка больові відчуття в зоні грудей, візуальні зміни чи дискомфорт, то необхідно набратись сміливості та пройти консультацію мамолога. Пам’ятайте, ваше здоров’я у ваших руках, лише ви відповідальні за нього.

Перед плануванням вагітності теж необхідно проконсультуватись у мамолога, щоб підготуватись до грудного годування дитини та отримати рекомендації, щоб цей процес не викликав незручностей, а був приємним і для мами, і для дитини.

Відвідувати мамолога потрібно не лише тоді, коли у вас виникли проблеми чи ви відчуваєте біль. Спадкові захворювання по жіночій лінії у найближчих родичів теж є передумовою для вашого звернення до лікаря. Не ігноруйте також візиту до лікаря у випадку тривалого прийому протизаплідних засобів чи гормонотерапії. А також, якщо у вас ранній початок менструацій чи пізній клімакс.

Хочемо наголосити, що консультацію в мамолога потрібно проходити один раз в рік. При цьому важливо це робити не тільки після 40-ка років. Молоді жінки до 40-ка років мають прийти до мамолога з УЗД молочних залоз, а після 40-ка – з мамографією. Супутні аналізи за необхідності мамолог призначить безпосередньо на прийомі.

Бондар О.В. має всі необхідні сертифікати, проходить курси підвищення кваліфікації, постійно вдосконалюється та вивчає нові методики лікування захворювань молочних залоз. Лікар здійснює прийом в Одесі у Клініці від медичного університету та Інституті пластичної хірургії Віртус. Для запису радимо скористатись формою та контактами на сайті mammologbondar.com.ua.

admin

Читайте попереднє

Кисневі шланги: на що потрібно звернути увагу при виборі

Читайте далі

Сівалки зернові для тракторів: призначення, класифікація, принцип роботи