У Києві бабуся “розводить” людей: просить підвезти і каже, що помре від діабету, якщо не купити їй солодкого (ВІДЕО)

У центрі столиці орудує літня бабця, яка просить небайдужих підвезти її на таксі та купити їй чогось солодкого, інакше вона помре від діабету. Літня жінка “розводить” жителів міста на вулиці Володимира Антоновича.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав Роман Пелех. Також він виклав відео з бабусею.

Роман вирішив допомогти бабусі у вівторок, 20 липня. Жінка звернулась до небайдужого чоловіка та попросила викликати таксі, але доброта киянина обернулась для нього несподіванкою.

“Виходжу з двору і бачу: літня жінка стоїть, у три погибелі скрутилася й не може до поручня дотягнутися, років під 90 їй. А там підйом і трохи важко підійматися. То я кажу: “Допомогти Вам?”. Вона каже: “Виклич мені таксі, бо я, внучок, помираю, в мене діабет, то мені терміново щось солодке треба з’їсти”, – пише Роман Пелех.

Чоловік вирішив зайти до магазину і купити “нещасній” бабусі морозива, щоб їй не стало погано. Також він намагався викликати таксі, бо якраз почалась злива. Він віддав морозиво, яке бабуся одразу з’їла, і помічає, що перехожі дають їй гроші та перепрошують, що не змогли знайти магазин, де продаються заморожені ласощі.

Пелех довго не міг викликати таксі, тож вирішив підвезти жінку своєю автівкою. Задоволена пенсіонерка благословила небайдужого і попросила завезти її до ресторану “Пузата Хата”. Їй захотілося з’їсти борщу, бо вдома жінка нібито страждає від того, що її намагаються отруїти родичі. Через затори водій з пенсіонеркою їхали 40 хвилин, остання розповідала історії зі свого життя.

Втім, після того як киянин підвіз жінку до кафе, жіночка попросила його допомогти їй піднятися і наказала купити борщу.

Роман Пелех зрозумів, що ним маніпулюють, купив бабусі борщ та пішов геть. По дорозі до авто він згадав, що в літньої жінки був манікюр та ідеальні зуби.

Про свої “пригоди” він розповів товаришу, який проживає на Антоновича кілька років. Той розповів, що бабуся відома “аферистка”. У неї нібито вдома живе 20 собак, а цуценят вона вбиває і підкидає сусідам у шахту ліфта, щоб нашкодити їм.

Відео з бабусею:

admin

Читайте попереднє

Жіноча піжама: вибираємо бренд

Читайте далі

Її має знати вся країна: семикласниця врятувала 4-ох дітей і отримала нагороду від Зеленського