Жіноча піжама: вибираємо бренд

Пропозицій купити жіночу піжаму настільки багато, що легко розгубитися і вибрати зовсім не те, що хотілося спочатку.

У цій статті поговоримо про бренди, що користуються заслуженою любов’ю у жінок всього світу за незмінно високу якість, можливість вибрати колір, фасон, вартість і, звичайно ж, красу. Також дізнаємося про магазин прямого постачальника, де можна купити фірмові речі за розумною вартістю.

Бренд має значення або якій марці жіночої піжами віддати перевагу

У кожного з нас є вибір: купувати товар невідомого походження, але дешевше або вибрати популярний бренд, але доплатити за ім’я.

Відмітимо, що той, хто хоч раз носив жіночу піжаму, зшиту відомою компанією, навряд чи захоче повертатися або починати користуватися виробами невідомих виробників сумнівної якості. Адже навіть натуральний шовк розрізняється за властивостями, і компанії беруть матеріали для пошиття в різному ціновому сегменті, що впливає на кінцеву вартість.

Тканини високої якості для пошиття домашнього одягу і білизни для жінок використовує ряд популярних компаній :

  • Mia-Amore, Mia-Mia, Mia-Аmore, Mia-Mella, Mia-Sofia — італійські марки, що радують жінок барвистим одягом для будинку, вироби з натурального шовку шиються з тканини з мінімальною обробкою, що зберігає унікальні властивості
  • голландські бренди Rebelle і Pastunette радують прихильниць м’яким і ніжним одягом з бавовни і флиса
  • відмінний бавовняний одяг для дому шиється російською компанією Emmi

Купуючи виріб цих та таких же відомих брендів, ви отримаєте піжаму, яка буде радувати вас довгий час, зберігаючи форму і залишаючись такою ж барвистою, як в день купівлі.

Віддаючи перевагу дешевим аналогам, кожен думає що економить, але насправді в більшості випадків дешевий виріб швидко зношується і стає непридатним: втрачає форму(наприклад, витягується тканина на колінах, ліктях), кольори стають бляклими, шви можуть розпорюватися. Недоліки можна перераховувати ще і, погодьтеся, не даремно є приказка про те, що занадто бережливий платить двічі.

Де знайти прямого постачальника

Головна причина у відмові від купівлі класної піжами — висока вартість. Зрозуміло дешево хороший товар не буде, але можна не переплачувати посередникам, а купувати у прямих постачальників. В Україні працює інтернет магазин Афродіта, він — офіційний дистриб’ютор італійської марки Миа-Миа і інших компаній, тому ціни тут радують як оптових, так і роздрібних покупців. Тепер ви знаєте, чому важливо купити жіночі піжами відомих брендів і де краще їх вибрати і замовити.

admin

Читайте попереднє

Maxima Metal – надійний сервіс з продажу металопрокату

Читайте далі

У Києві бабуся “розводить” людей: просить підвезти і каже, що помре від діабету, якщо не купити їй солодкого (ВІДЕО)