Виготовлення блокнотів: формат, види, імідж

Фото ілюстративне

Сьогодні блокнот – це продукція необхідна для ділових зустрічей, внутрішніх переговорів, конференцій і різного роду заходів. Виготовляючи блокноти в друкарні https://konus-u.com.ua/production/bloknot ви отримаєте продукцію, яка буде відповідати всім вимогам друку. Блокноти будуть якісні, і доступні за ціною.

Отже, найбільш поширеними форматами блокнотів на сьогодні являються:

  • А4 (210х297 мм);
  • А5 (148х210 мм);
  • А6 (105х148 мм);
  • Або ж індивідуальний формат на замовлення.

Виготовлення блокнотів з логотипом

Кожна компанія зацікавлена ​​в створенні власного іміджу і ефективної реклами. Фірмовий блокнот з емблемою – зручний інструмент для привернення уваги клієнтів та партнерів, а обходиться такий маркетинговий хід недорого. Виготовлення блокнотів з логотипом має ряд переваг перед друком буклетів, листівок та іншої рекламної поліграфії:

  • діловий стиль вашої компанії видно здалеку і ненав’язливо входить в робочий процес партнерів і конкурентів, що особливо приємно;
  • кожна сторінка з логотипом – це рекламна одиниця, здатна потрапити в область діяльності безлічі потенційних клієнтів;
  • виріб працює на імідж компанії 24 години на добу, не вимагаючи додаткових вкладень і забезпечуючи довгостроковий ефект.

Таким чином, блокнот є багатофункціональним інструментом, що дозволяє одночасно заявляти про себе, підтримувати корпоративний стиль, проникати в сфери бізнесу різних підприємств і фіксувати необхідну інформацію.

Види блокнотів

Перекидні блокноти – блокнот з листами, перекидається з одного боку на інший. Такий вид блокнота є більш зручним у повсякденному використанні і, відповідно більш популярним при виробництві виробів. Вид скріплення такого блокнота – пружина (металева або пластмасова).

Приклад перекидного блокноту / фото konus-u.com.ua

Відривний блокнот – має клейове безшовне скріплення. Такі блокноти користуються популярністю офіціантів, офіс-менеджерів та інших фахівців, яким важливо передавати інформацію.

Фірмові блокноти – нанесення фірмової символіки та логотипу компанії на обкладинку або листи переводить їх у розряд оригінальної представницької продукції, яка має безперечну практичну цінність. Якісні фірмові блокноти з логотипом можуть служити персональним сувеніром, застосовуватися для робочого використання співробітниками або виступати в якості індивідуального роздаткового матеріалу при проведенні конференцій, презентацій, зібрань, рекламних акцій та інших заходів. Друк блокнотів з фірмовою символікою відноситься до одного з головних інструментів у створенні іміджу та підтримці корпоративного стилю компанії.

Еко блокноти – набирають все більшої популярності останнім часом. Виготовляються із вторсировини.

Приклад еко блокнота / фото konus-u.com.ua

Блокнот на магніті – такий вид блокнотів можна клеїти на холодильник, або на інші металеві поверхності.

admin

Читайте попереднє

Її має знати вся країна: семикласниця врятувала 4-ох дітей і отримала нагороду від Зеленського

Читайте далі

Беруші для сну: які найкращі?