В Україні помер перший пацієнт з “дельта-штамом”: на початок осені обіцяють нових спалах захворюваності

Фото ілюстративне

В Олександрівській лікарні міста Києва помер один із шести пацієнтів, у якого виявили штам COVID-19 “Дельта”.

Четверо з шести пацієнтів Олександрівської лікарні у Києві, у яких виявили штам “Дельта”, нещодавно повернулися з Росії.

Медики розповідають, що хвороба протікає агресивніше і швидше, ніж попередні штами: на 2-3 день після госпіталізації у пацієнтів різко знижується сатурація, вони не можуть самостійно дихати. Вік важких пацієнтів молодий, 30-40 років.

До слова, лікарка-епідеміологиня Людмила Мухарська прогнозує спалах коронавірусу в Україні восени. “Дельта”-вірус, найімовірніше, домінуватиме в країні.

За її словами, якщо в певних країнах, зокрема в Україні, люди не захищені, бо не перехворіли і не вакциновані, то є ніша, куди вірус буде поширюватися.

“Спалах коронавірусу, гадаю, буде на початку осені. В принципі, найімовірніше, буде превалювати варіант вірусу “Дельта”. Бо він уже є в Україні. Тому що він у багатьох країнах світу. Однією з властивостей цього штаму є те, що він швидко поширюється”, – зазначила лікарка.

Раніше ми писали: Для школярів 1-4 класів змінюють систему оцінювання: тепер букви будуть замість балів.

admin

Читайте попереднє

“Оставьте нас в покое со своей мовой и чешите в свой Львов”: акторка театру накинулася на Мухарського і його дружину через мову

Читайте далі

Арахамія назвав найбільшою помилкою відмову від ядерної зброї