ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОВІОЛОНЧЕЛЬ І ЧИМ ВОНА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЗВИЧАЙНОЇ віолончелі?

Поява електричних музичних інструментів назавжди змінило світ музики. У виконавців з’явилися нові можливості і нові засоби виразності. І якщо електронне піаніно або електрогітара сприймаються нами як щось само собою зрозуміле, то електровіолончель досі залишається екзотикою. Традиційну акустичну віолончель можна купити в будь-якому музичному магазині. Наприклад, в інтернет-магазині colorsoundshop.com – величезний каталог першокласних концертних та акустичних моделей за демократичною ціною. Електровіолончель – рідкість в вітчизняних салонах і на вітчизняній сцені.

Конструкція і специфіка електровіолончелі

Найпоширеніші брендові електровіолончелі не мають корпусу – він їм не потрібен, тому що не виконує свою головну акустичну функцію резонатора. Замість цього така віолончель має звукосниматели, які вловлюють вібрації металевих струн і конвертують їх в електричний сигнал, який посилюється за допомогою підсилювача і транслюється через динаміки. Звичайно, можна поставити пьезодатчик на акустичний інструмент і з технічної точки зору він теж стане електричним, але все ж існує головна відмінність. Акустична віолончель здатна звучати і без підключення до підсилювача, а електровіолончель – немає.

Де використовується електровіолончель?

Електровіолончель – естрадний інструмент, який не використовується в академічних оркестрах. Область її застосування: поп-; рок-музика, джаз; авангард; фолк і т.д.У цих музичних напрямках дуже цінуються властивості і можливості віолончельної тембру і фактури і той факт, що їх можна змінювати за допомогою процесорів ефектів (або навіть гітарних педалей).

Що спільного у акустичної та електричної віолончелей?

Головний структурний елемент будь-якого струнного інструменту – гриф. Це свого роду хребет, на якому тримається вся конструкція. Від якості грифа залежить якість звуку інструменту і електровіолончель – не виняток.

Скільки коштує?

 Електровіолончель, як і будь-який високотехнологічний інструмент, коштує недешево, але ця вартість виправдана вкладеними в нього технологіями і його виразними, акустичними можливостями. На щастя, сьогодні можна купити віолончель в кредит або розстрочку – в будь-якому випадку гроші не стануть головною перепоною на шляху до мистецтва! Займайтеся музикою.

 

admin

Читайте попереднє

“Двоє діток стали сиротами”: у ДТП в Литві загинув учасник АТО з Франківщини, потрібна допомога

Читайте далі

Табун диких оленів і дельфін: мандрівник показав красоти острова Джерилгач (фото)