Види спецодягу для працівників: на які особливості потрібно звернути увагу

На сьогоднішній день більша частина підприємств в Україні забезпечує своїх працівників робочим одягом. Адже, спецодежда у працівників не просто підвищує імідж і статус підприємства, але й виконує функцію захисту та дозволає комфортно працювати відповідно до поставлених завдань робітників.

Що таке робочий одяг?

Робочий одяг – форма спеціального одягу, розроблена для використання робочим персоналом тих чи інших спеціальностей з урахуванням особливостей діяльності. Основне призначення спецодягу – захистити працівника від впливу негативних виробничих факторів і забезпечити комфортні умови для проведення робіт і виконання своїх службових обов’язків. Для підкреслення корпоративного іміджу, на спецодяг можуть наноситися логотипи і фірмова символіка компанії – це неодмінно позначить солідність організації та її значущість.

Умовно спецодяг можна розділити на кілька різновидів:

  • літній спецодяг;
  • зимовий спецодяг;
  • захисний спецодяг;

Літній спецодяг

Літній робочий одяг виготовляється з легких видів тканин: льону, бавовни або інших сучасних матеріалів. Спецодяг, яка призначений для використання в теплу пору року повинен мати здатність провітрюватись, витримувати часті прання і швидко сохнути.

на фото літній спецодяг

Зимовий спецодяг

Зимовий робочий одяг повинен відповідати особливим вимогам: він повинен захищати від сильного вітру, лютих морозів та опадів у вигляді дощу і снігу. Як утеплювач використовують синтепон, він має невелику вагу і добре зберігає тепло навіть при екстремально низьких температурах, такий спецодяг забезпечує працівникові можливість тривалого перебування на вулиці.

Захисний спецодяг

Основною функцією такого одягу є забезпечення захисту тіла робітника від різних виробничих факторів, які можуть завдати шкоди здоров’ю. При цьому захисний спецодяг повинен бути зручним, міцним і стійким до різноманітних забруднень.

Багато менеджерів і керівників не зовсім розуміють особливостей захисного спецодягу і часто роблять грубі помилки при покупці такого одягу і ризикують здоров’ям працівників. Тому ми вирішили детальніше розповісти Вам про види такого захисного спецодягу.

Отже, виділяють наступні види захисного одягу:

  • Сигнальний одяг представлений ​​жилетами, костюмами і вологозахисним одягом. Використовується в умовах поганої видимості, на небезпечних виробництвах для зменшення травмонебезпеки.
  • Вологозахисний одяг представлена ​​костюмами і плащами. Використовується на будь-якому виробничому підприємстві, комунальними службами, де неминучий контакт з дощем або снігом, а також у випадках підвищеної вологості в цехах.
  • Одяг для захисту від кислот, лугів, бензину, масла, дизельного палива і мазуту. Представлений ​​плащами, фартухами, костюмами з ПВХ покриттям та ін. Використовується на нафтопереробних заводах, хімічних виробництвах, лабораторіях і в інших випадках коли потрібен захист від агресивного середовища і шкідливих речовин.
  • Одяг для захисту від високих температур, представлений ​​костюмами (куртка і штани з різного матеріалу). Використовують пожежники, зварювальники і металурги.

Якщо ж ви вирішили придбати одяг для робітників, то радимо Вам звернутися до компанії “Спецназ“, яка займається продажем такого одягу, маючи широкий вибір спецодягу власного виробництва та імпортованого з Європи.

admin

Читайте попереднє

У Києві знайшли повішеним голову “Білоруського дому”, який зник напередодні