Вакцина CoronaVac від Sinovac Biotech ефективна 98% у запобіганні смерті: дослідження

Фото: EPA

В Індонезії провели дослідження, та щепили 128 тис. медичних працівників від COVID19 вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech. Із січня по березень 2021 року, дослідження показали, що ця вакцина має ефективність 98% у запобіганні смерті, 96% у запобіганні госпіталізації та 94% у запобіганні симптоматичній хворобі.

Джерело: Міністерство охорони здоров’я, з посиланням на bloomberg

У МОЗ нагадують, що CoronaVac — це інактивована вакцина, яка містить у своєму складі неактивний, «знешкоджений» вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.

Це стара і добре вивчена технологія. Першу інактивовану вакцину від поліомієліту створили ще в 1955 році. Сьогодні так працюють деякі вакцини від грипу, сказу, кліщового енцефаліту.

Вакцина CoronaVac безпечна, бо не містить живих компонентів вірусу та пройшла суворі, добре контрольовані дослідження. 1 червня 2021 року Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила її для екстреного застосування.

Також, у Міністерстві охорони здоров’я повідомляють, що станом на 10 серпня Україна отримала 5 677 756 доз вакцини CoronaVac/Sinovac Biotech.

Майже 1,18 млн українців уже щепилися вакциною CoronaVac, яка запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

admin

Читайте попереднє

“Спорт поза політикою”: Станіслав Горуна отримає квартиру у Львові, за медаль на Олімпійських іграх (відео)

Читайте далі

На Черкащині молодик спалив Державний прапор України (фото)