“Я вірна Україні”: Ярослава Магучих пояснила свої обійми з російською спортсменкою

ЯРОСЛАВА МАГУЧИХ, ФОТО: CHAMPION

У своєму Facebook Ярослава Магучих прокоментувала свої обійми із представницю російського олімпійського комітету Мариною Ласіцкене.

Нарешті вдома! Дякую УСІМ за теплу зустріч на Батьківщині! Я представляю Україну на міжнародному рівні з 2017 року. Пишаюся тим, що підіймаю наш прапор і співаю наш гімн. Шановні співвітчизники, я знаю, що моє фото з російською спортсменкою викликало великий резонанс. Хочу пояснити, що відбулось. Виступити на Олімпіаді – мрія і сенс ВСЬОГО життя кожного спортсмена! Словами не передати емоції у мить, коли моя МРІЯ збулась! Мені підкорилась не тільки висота, але й олімпійська медаль! Я була в захваті від перемоги. У такі хвилини хочеться обійняти весь світ. Хочу всіх запевнити: я маю честь належати до лав військовослужбовців Збройних Сил України, які захищають країну у російсько-українській війні. Шаную наших воїнів, які дають всім нам можливість працювати, тренуватись, жити мирним життям! Я вірна Україні. Розумію, що відбулось. Хочу закликати всіх бути обережними, бо ворог готовий на все. Для мене це досвід, який робить мене сильнішою. Попереду – нові старти, наші нові перемоги. Я готова до них. Дякую за підтримку!“, – написала Магучих у дописі на Facebook.

Нагадуємо, що бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо Ярослава Магучих після фіналу сфотографувалася із представницю Російського олімпійського комітету Мариною Ласіцкене.

На захист Магучих став Олімпійський бронзовий фіналіст Ярослав Горуна, який отримав хвилю хейту.

admin

Читайте попереднє

Внаслідок обстрілу на Сході Україні загинув 30-річний військовий Кайданович Олексій

Читайте далі

“Швидка не захотіла приїжджати”: у Польщі трагічно помер українець, який був почесним донором