Як уникнути поломок пральних машин

Сьогодні пральна машинка є майже в кожній оселі – вона давно перестала бути предметом розкоші. Її використовують практично кожен день, піддаючи постійним навантаженням. Але мало хто розуміє, що такі складні агрегати вимагають належної уваги та догляду. Інакше поломок та несправностей не уникнути. У Харкові цю проблема швидко вирішує служба KharkivService. Але краще, якщо ваше дбайливе та уважне ставлення до своєї помічниці подовжить термін її служби і позбавить від необхідності ремонту.

Принципи догляду за пральною машиною: основні моменти

Більшість виробників встановлюють чималий гарантійний термін на свою техніку – до 10 років. Але це не означає, що пральна машинка не вийде з ладу раніше. Не варто покладатися на гарантію – краще з першого ж дня придбання забезпечите машинці комфортне перебування вдома. Догляд включає правильну установку, своєчасну чистку та регулярну профілактику.

Почніть з установки

Про те, куди ви поставите машинку після купівлі, варто подумати заздалегідь. Правильна установка гарантує відсутність багатьої проблем:

  • Виберіть рівну поверхню, без перепадів висоти. Не можна підкладати під техніку сторонні предмети для вирівнювання – це ще більше порушує стійкість. У крайньому випадку, придбайте гумовий килимок та постеліть його знизу, щоб машинка не їздила по всій ванній кімнаті.
  • Перевірте цілісність всіх шлангів та проводки. Бажано встановити захист від перепадів напруги в мережі.
  • Обов’язково відкрутіть транспортувальні болти, інакше барабан може тріснути при першому ж пранні.

Своєчасна гігієна

Тільки своєчасний догляд за всіма ділянками пральної машини допоможе підтримувати її в робочому стані та зведе до мінімуму можливі несправності.

  • Залиште верхню панель вільною, не ставте і не кладіть на неї сторонні речі. Вони можуть, по-перше, деформувати кришку, а, по-друге, впасти між стіною та машинкою, пошкодивши шланги і дроти.
  • Регулярно протирайте корпус від пилу, очищуйте від нальоту, не допускайте утворення іржі. Боріться з жовтизною – вона не тільки псує зовнішній вигляд, але й призводить до ламкості пластика.
  • Обов’язково стежте за чистотою всередині. Протирайте манжету люка від нальоту цвілі, бруду. Підтримуйте сухість – манжета створена з гуми, яка швидко втрачає еластичність та деформується.
  • Слідкуйте за м’якістю води та очищайте машинку від накипу. Для цього використовують лимонну кислоту або спеціальні засоби.
  • Дотримуйтеся правил завантаження. Ніколи не заповнюйте барабан на 100%. Це призводить до розбалансування і часто стає причиною серйозних проблем. Рекомендація майстрів – півбарабану речей.

Перевіряйте кишені перед пранням. Будь-які дрібні предмети можуть порушити роботу та стати причиною поломки.

Регулярна профілактика

Якщо передчасна купівля нової машинки або складний ремонт не входять у ваші плани, не займайтеся смостійним ремонтом, якщо ви не є професіоналом. Викликайте майстра, він допоможе усунути будь-які несправності, а також:

  • почистить фільтри;
  • замінить зношені деталі;

витягне з барабана сторонні предмети.

Дотримання цих простих порад подовжує життя пральній машині, допомагає уникнути поломок та економить ваш бюджет.

admin

Читайте попереднє

Огляд сервісу з підбору бань та саун у місті Київ

Читайте далі

Запчастини від China-Opt – безпека для вас та вашого автомобіля